Letní tábor Konečných

O nás

Tábory pro děti ve věku od 5 do 17 let jsme začali dělat v roce 2005. Máme kvalifikované lektory, kteří pracují s dětmi každý den a práce s nimi je baví.

Zaměřujeme se hlavně na zábavu v rámci možností dětí, dále na sportovní aktivity (veškeré sportovní hry na hřišti i mimo něj, naučit děti fair play chování, tanečky, scénky, vyrábění kostýmů, rukodělné činnosti, společenské hry, stezky odvahy, táboráky, hlídky) a toto vše učí děti k jejich samostatnosti a odpočinutí od dnešní elektroniky.

V roce 2005 ve Svojanově jsme tábory začali dělat, jelikož pracujeme s dětmi od 5 let jak v mateřských školkách, tak sportovních klubech nebo na sportovních akcích. Naše kvantita byla rok od roku větší a proto jsme museli naše místo přesunout do Čeložnic, kde jsme po třech letech opět kvantitou nestačili a tak jsme se přemístili do Koryčan. Po několika letech v Koryčanech jsme se rozhodli, že se opět vrátíme do Svojanova – hotel Otakar Hamry a rozjedeme naši cestu za dobrodružstvím opět tam, kde to celé začalo. Každý rok se snažíme zaměřovat tábor určitou tématikou, která nás doprovází celou dobu pobytu. Dále připravujeme každý den pro děti program tak, abychom mohli uspokojit potřeby všech dětí a hlavně v každém počasí.

Postupem času se snažíme zapracovávat další a další vedoucí a proto se tábor Konečných rok po roce, krůček po krůčku zlepšuje, zviditelňuje a tvoří si přednější pozici mezi tábory na Jižní Moravě.

Děkujeme všem, kteří se na našem rozvoji a především kvalitní práci podílí a doufáme, že budeme díky Vám přinášet stále další a další porci velké zábavy a zážitků, které každý rok prožíváme společně se všemi dětmi, vedoucími a ostatními právě v Koryčanech.