Letní tábor Konečných

Online přihláška

Zde se můžete přihlásit na náš tábor, a to pomocí naší online přihlášky.
Pro rok 2024 pro vás máme vypsané dva turnusy, na nichž se děti mohou tradičně těšit na týden plný zábavy, poznání, sportování, dobrodružství a mnoho dalšího. To všechno pod odborným dohledem zkušených vedoucích, kteří mají s dětmi dlouholetou zkušenost.
Ročník 2024 bude již 18., který pro děti děláme a ponese se v duchu Hrdinů Olympu, které bylo zvoleno jako táborové téma.

Přihlášení na tábor je potvrzeno až potvrzovacím e-mailem, který Vám zašleme co nejdříve od zaslání přihlášky, nikoliv jejím pouhým odesláním!

I

I. turnus

2.–10. srpna
7.220 Kč

II

II. turnus

10.–18. srpna
7.220 Kč

Přihlašování spuštěno!

Přihlášení na tábor je potvrzeno až potvrzovacím e-mailem, který Vám zašleme co nejdříve od zaslání přihlášky, nikoliv jejím pouhým odesláním!

Platba

Záloha 3000,- do 10.3.2024
Doplatek do 10.6.2024

107-6336930217/0100

U každé platby uvést do poznámek jméno a příjmení dítěte – pomůže nám to při evidenci plateb.

Průběh přihlášení na náš tábor

Odeslání přihlášky

Přihlášku vyplníte a pošlete jednoduše na našem webu skrz online přihlášku. Pokud chcete vyplnit klasickou “papírovou” přihlášku, naleznete ji v sekci Ke stažení.

Potvrzení přihlášky

Nezapomeňte, že je vaše účast na táboře potvrzena až ve chvíli, kdy vám zašleme potvrzovací e-mail. Neděje se tak automaticky a v případě nahromadění většího počtu přihlášek najednou to může chvíli trvat, nicméně se snažíme potvrzení odesílat do 24 hodin.

Platba zálohy a doplatku

Po potvrzení již můžete uhradit zálohu, která se hradí do 10. března. K poslání doplatku pak máte čas až do června.